логоFacebookTwitterYouTubeeMail

Драги медиуми, Ве известуваме дека локацијата за едновечерната изложбена поставка ПАРТИЗАНУВАЊЕ - траги на борбата поради технички причини е променета. Таа ќе се случи на најавениот датум и време (четврток/ 30.03, 19ч) во Сојузот на здруженијата на борците од НОВ Градски одбор Скопје (адреса: бул. Климент Охридски 58 спрат 3). 

Срдечно,
Ивана ВасеваВидео содржини

Поуки од Светите Отци

dobrotoljubie