логоFacebookTwitterYouTubeeMail


Граѓанското здружение „Св.Богородица-Трирачица“,  на 15 ноември 2012 година, во 11 часот организира  садење на дрвца во дворот на црквата Св.Атанас во Ѓорче Петров.Придружете ни се!Поуки од Светите Отци

dobrotoljubie