логоFacebookTwitterYouTubeeMail

 

 

Промоција на „Свештеници маченици – Репресијата над македонското домородно свештенство по Втората светска војна“

Промоцијата на книгата на м-р Билјана Петковска ќе се одржи во црквата „Рождество на Пресвета Богородица“, (спроти МАНУ), на 13 октомври, 2016 година (четврток), во 12 часот.Видео содржини

Поуки од Светите Отци

dobrotoljubie