логоFacebookTwitterYouTubeeMail

По успехот со книгата „Урбани херои“, писателот Драган Таневски ве поканува на промоцијата на неговата најнова, четврта книга, насловена „Колекционер“.

Настанот ќе се случи утре (08.12) во клуб-ресторан МКЦ, со почеток во 19 часот.

Повеќе информации можете да најдете на следниот линк - https://www.facebook.com/events/1033568620026951/

Ве покануваме да ја проследите промоцијата.Видео содржини

Поуки од Светите Отци

dobrotoljubie