логоFacebookTwitterYouTubeeMail

 

За љубителите на анимираниот филм проекција на победничките филмови од досегашните изданија на меѓународниот фестивал за анимиран филм „Анимакс Скопје Фест“. Оригинални филмски идеи, награди од цел свет, цртеж и комјутерска анимација... повелете на ревијата на најдоброто од Анимакс.
Локација: Сули Ан

http://issuu.com/skleto/docs/katalog-final


Повеќе наВидео содржини

Поуки од Светите Отци

dobrotoljubie