логоFacebookTwitterYouTubeeMail

Промоција на новата книга од Киро Урдин насловена „1500 Aphorisms in One Point“ („1500 афоризми во една точка“).

Како што самиот наслов сугерира, книгата содржи избор од 1500 афоризми на англиски јазик, испреплетени со генијалните цртежи на авторот, вклопени во екслкузивно издание во тврда подврска.


Книгата ќе ја промовира Јордан Плевнеш.


Промоцијата ќе се одржи во клуб-ресторанот МКЦ, утре (07.11.2017), со почеток од 19 часот.

Магор ДОО СкопјеВидео содржини

Поуки од Светите Отци

dobrotoljubie