логоFacebookTwitterYouTubeeMail

Сашко Насев

5y_SashkoNasev.jpg
Сашко Насев, драмски писател

 

 

TVITer247Постојат многу весници и списанија, многу електронски изданија на македонски јазик. Некои од нив се општо отворени за секакви теми, некои пак, како Вашето, на пиедестал ја ставаат духовноста и етичноста!
Затоа дозволете уште еднаш од срце да ви ги честитам родендените и да ви посакам уште безброј броеви на ПРЕМИН и на ПРЕМИНПОРТАЛ на интернет.
Од арно да не куртулите и само добро да правите!


Поуки од Светите Отци

dobrotoljubie